Тіло кидають вертикально вгору зі швидкістю 50 км год визначити максимальну висоту підйому тіла,

яку швидкість буде мати тіло через1,5 с після кидка, в який момент тіло буде на висоті 5м, чомк дорівнюватиме пройдений шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладченко Юлия.
Скорость:
Vo = 50 км/ч ≈ 14 м/с
1)
H = Vo² / (2*g) = 14²/(2*10) ≈ 10 м

2)
V = Vo - g*t = 14 - 10*1,5 = 14 - 15 = - 1 м/с  (телу уже начнет падать на землю)

3)
Решим уравнение:
5 = 14*t - 5*t²    и найдем время:
t≈0,4 с


4)
Пройденный путь за все время 2*H = 2*10 = 20 м