Яка кількість теплоти виділяється протягом 2 годин в реостаті, опір якого 100 ом, за сили струму в

колі 2а?

Ответы на вопрос

Отвечает Оппенгейм Владислав.
Q=I^2Rt
t=2ч=2×3600с
Q=4×100×7200=2 880 000Дж=2,88МДж
Ответ 2,88МДж