Визначте відстань між сусідними точками, що знаходятсяться в однакових фазах якщо хвилі поширюються

зі швидкістю 330 м/с а частота коливань 256 Гц

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатов Павел.

V=330 м/с    v=256 Гц   λ=?

===

λ=V/v=330/256=1.29 м

======================