Відстань між двома точковими джерелами світла 32 см. Де треба помістити між ними збиральну лінзу,

із фокусною відстанню 12 см, Щоб зображення обох джерел виявилось в одній точці ?

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.
D1+d2=32; F =12; 1/d1+1/f=1/F; 1/d2-1/f=1/F; (d1+d2)/d1d2=2/F, 16=d1d2 /3;d1d2 =48; d1(32-d1)=48; d1=1,6; d2=30,4. Линзу ставим на расстоянии 1,6 см от одного источника и на расстоянии 30,4 см от второго.