Людиии,помогите пожалуйста решить,умоляю вас,на завтра надо,годовая контрольная работа,буду очень

благодарна у магнітному полі міститься дротяний виток площею 2 см в квадрате і опором 1 Ом, розташований перпендикулярно до магнітних ліній.Якої сили струм проходить по витку, якщо швидкість зміни магнітної індукції 10 мТл/с ?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Каролина.
Сила индукционного тока Ii в замкнутом проводящем контуре с сопротивлением R равна:
Ii = Ei / R = 2π*ΔB*S / R = 2*3,14159*0,01*2 / 1 = 0,1257 A.