Куля масою 10 кг наздоганяє кулю масою 8 кг.Швидкість першої кулі до зіткнення становить 20 м/с,а

другої-5м/с.Знайти швидкість другої кулі після зіткнення, якщо швидкість першої 10м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахымқызы Перизат.

Ответ: 17.5 м/с

Объяснение:

По закону сохранения испульса:

m1*v1+m2v2=m1v12+m2v22

10*20+8*5=10*10+V22*8

V22=17.5v/c