На тіло діє сила 100 н, прикладена під кутом 60' до напряму руху тіла. Визначити роботу сили на

шляху 400 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тердоватьян Марианна.

Ответ:

400см=4м

А=F*S*cos60°= 100*4*0.5= 200 Дж