Визначте масу тіла, яке під дією сили 150 Н рухається за закономх - 20 - 5t + 5t₂


Ответы на вопрос

Отвечает Левченков Антон.
F = 150 H
х = 20 - 5t + 5t₂
m-?
F= ma
m= \frac{F}{a} , a = 2*5=10 м/с2

m= \frac{150}{10} =15 кг