Виконуючи ривок, важкоатлет підняв штангу масою 200 кг на висоту 2 метри за 1 сек. Яку потужність

він при цьому розвинув?

Ответы на вопрос

Отвечает Ротарь Анна.
A=F*S - робота
N= A/t - мощность
F=m*g=200kg*9.8kg/m(kub)=1960H - сила тяжести
A= 1960H*2M=3920Дж
N=3920ДЖ/1с=3920Вт