Три резистори 10, 20 і 12 Ом з'єднані паралельно. Напруга на кінцях цієї ділянки кола 24 В.

Визначте силу струму в кожному резисторі, загальну силу струму в ділянці кола і опір ділянки кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Губеров Владислав.
Найдем токи в резисторах по Закону Ома
I1=U/R1=24/10=2.4A
I2=U/R2=24/20=1.2A
I3=U/R3=24/12=2A
Общий ток цепи
I=I1+I2+I3=2.4+1.2+2=5.6A
Общее сопротивление 
Rob=U/I=24/5.6=4.3 Ом