Приймальний контур складається з котушки індуктивністю L = 2 мкГн і конденсатора ємністю С = 0,18

нФ. На яку довжину хвилі розраховано контур?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Полина.
L = 2 мкГн = 2*10^-6 Гн,  С = 0,18 нФ=0,18*10^-9 Ф.  
    λ-? 

λ=c*2π√(LC),
λ=3*10^8*6,28√(2*10^-6* 0,18 *10^-9 )= 35,75 м.