Жолаушы 20 минут ішінде 1,5 км жол жүрді. Оның жылдамдығы қандай болған?


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.
20мин=1/3час
формула:
v=S/t
решение:
v=1.5км/1/3час=4.5км/час