Електрон, що рухався в електричному полі, перейшов з точки, потенціал якої становить 10 В, до точки

з потенціалом 60 В. Визначте зміну потенціальної енергії електрона.

Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Саша.
φ1=10В
φ2=60 В
W2-W1-? 
W2=qφ2, W1=qφ1, W2-W1=qφ2-qφ1=q(φ2-φ1),
W2-W1=1,6*10^-19*(60-10)=80*10^-19 Дж.