Вага повністю зануреної у воду деталі 3,2 H. Визначити густину речовини, з якої виготовлено деталь

, якщо її маса 340 г

Ответы на вопрос

Отвечает Карашукеев Тимур.
Fa-mg=P; p воды*gv-mg=P, v=(P+mg)/ pводы*g=(3,2+3,4)/1000*10=6,6*10^-4 м3- объем детали.Плотность детали р=m/v=0,34/6,6*10^-4=3400/6,6=515,2 кг/м3