половину шляху машина їхала зі швидкістю 10 м/с ,а другу половину шляху зі швидкістю 54

км/год.Визначити середню швидкість на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Дима.
L1=l2=l
V1=10m/c
V2=54км/год=15v/c
Vc= \frac{l1+l2}{t1+t2}= \frac{2l }{ \frac{l}{v1}+ \frac{l}{v2}  } = \frac{2l}{ \frac{l(v1+v2)}{v1v2} } = \frac{2(v1v2)}{v1+v2} = \frac{2*10*15}{10+15} = \frac{300}{25} =12m/c