ККД двигуна внутрішнього згорання 20% Чому рівна корисна робота двигуна якщо двигун використвоує 15

кг гасу? qr=46 МДж.кг

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаев Никита.
Дано:
ή = 20%= 0,2
q = 46 * 10 ^ 6Дж/кг
m = 15 кг
Акор. - ?
ή = Акор./Q
Q = qm
Акор. = ηQ
Aкор. = ηqm
Акор. = 0,2 * 15 * 46 * 10 ^ 6 = 136 * 10 ^ 6 Дж = 136 Мдж