Під дією певної сили двокілограмове тіло рухається вздовж осі оХ так, що його координата дорівнює׃

х=5+ 7t - 4t2. Знайти імпульс сили тіла при t=3c руху

Ответы на вопрос

Отвечает Новопашина Анастасия.
Легко из уравнения видно что Vo=7 м/с   а = - 8 м/с:2
 вычислим производную от уравнения координаты
V = 7 -8*t     если t=3 c 
V(3)=7 - 24= -14 м/с
P = m*V= 2*14= 28 кг*м/с - ответ ( модуль импульса)