Насос підігріває 18 кг води на висоті 22м за 4 с. Визначте напругу в мережі, від якої живиться

двигун насоса, якщо сила струму в обмотці двигуна, якщо сила струму 6А, а ККД - 75%

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Вика.
Потребн. мощн. =18х9.81х22/4=990Ватт; напряж. =990/0.75х6=220В