Тіло падає з висоти 2000м. За який час воно пройде останні 100м


Ответы на вопрос

Отвечает Москоленко Нелля.
Тіло падає з висоти H=2000м. За який час воно пройде останні h=100м
t- ?

t= (V- V1)/g

V=
√2*g*H
V1=√2*g(H-h)

t= (√2*H -√2*(H-h))/√g=(63,245 -61,644)/3,13=0,51 c

Ответ t=0,51 с