Визначити частоту коливань маятника,довжина нитки якого 2м на поверхні Місяця.Ввадати ,що

прискорення вільного падіння на поверхні Місяця у 6 разів менше,ніж на поверхні Землі

Ответы на вопрос

Отвечает Кузянина Алина.
L=2 м     g=9.8/6 м/с²     v=?
===
v=1/T=1/(2*π*√(L/g))=1/(2*3.14*√(2*6/9.8))≈0.14 Гц
=======================================