Вздовж осі 0x рухаються два тіла, координати яких змінюються відповідно до формул x1=4-2t і

x2=2+2t. Як ці тіла рухаються? В який момент часу тіла зустрінуться? Знайти координату точки зустрічі

Ответы на вопрос

Отвечает Орынбасаров Елдос.

Первое тело движется против оси ОХ со скоростью 2 м/с из координаты 4 м. Второе вдоль оси ОХ из координаты 2 м  со скоростью 2 м/с.

Время встречи

x1=x2

4-2*t=2+2*t

t=0.5 c

Координата встречи

x=4-2*0.5=3 м

=======================