Физика, помогите с заданием ККД ідеального теплового двигуна 35 %. Газ отримав від нагрівника 70

кДж теплоти. Яка кількість теплоти передана холодильнику..

Ответы на вопрос

Отвечает Буга Алевтинка.
Кпд=0,35=(Q1-Q2) /Q1=(70000-Q2)/70000; Q2=70000-70000*0,35=45500 Дж=45,5 кДж