Визначити силу струму в колі, якщо EPC джерела 8 B, зовнвшній опір кола 3 Ом, внутрішній опір 1 Ом


Ответы на вопрос

Отвечает Слободский Игорь.
I=E/(R+r)=8/(3+1)=2 A