Срочнооо(к.р.завтра)спасибо заранее На реостат намотано 30 м нікелового дроту із площею поперечного

перерізу 0.45 мм2.Струм якої сили буде проходити через реостат,якщо на нього подати напругу 140 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Gorbul Vasya.
I = 50м
S = 0.45мм^2
U = 140В
p=0.4 ОМхММ^2/М
_
I = U/R ; R = P I/S
I = UxS/PxI