У мережу з напругою 24 в ввімкнули два послідовно з'єднані резистори. при цьому сила струму в

загальному колі була 0.6а. Коли ці резистори з'єднали паралельно і ввімкнули в дану мережу, то сила струму в загальному колі стала 3.2а. Визначте опір резисторів

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Анастасия.

Rзагальне=Uзаг./I1=24В/0.6А=40 Ом
1/Rзаг.=1/R1 + 1/R2
Припустимо що R1=10Oм,R2=30Ом
1/Rзаг=1/30 +1/10=4/30
Rзаг=7.5Om
I2=Uзаг/Rзаг=24В/7,5Ом=3.2А
отже.R1=10Ом.R2=30Ом