Автомобіль рухається прямолінійно, зміна його шляху описується рівнянням: L=2t+t^2 . Виберіть

правильну відповідь. а) прискорення тіла 0,5 м/с2; б) тіло не мало початкової швидкості; в) тіло не рухалося; г) прискорення тіла 2 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Лебрет Валерия.
Ответ Г, ускорение 2м/с2; Уравнение движения х=хо+Vot +at^2/2; xo=0; Vo=2м/с , а t^2/2=t^2; a=2м/с2