Порівняти час падіння та швидкості тіл біля поверхні Землі,якщо одне з них впало з вдвічі більшої

висоти,ніж інше.

Ответы на вопрос

Отвечает Толеутаева Айкенже.
T = √(2*h/g) - время падения
v = √(2*g*h) - скорость в момент удара о Землю
t₁ = √(2*h/g), t₂ = √(4*h/g) => t₂ / t₁ = √((4*h/g * g/(2*h)) = √2 ≈ 1,41
v₁ = √(2*g*h), v₂ = √(4*g*h) => v₂ / v₁ = √((4*g*h) / (2*g*h)) = √2 ≈ 1,41