Змочуваний водою кубик, довжина ребра якого дорівнює 3 см, плаває на поверхні води. На якій глибині

перебуває нижня грань кубика масою 3 г, якщо вона є горизонтальною?

Ответы на вопрос

Отвечает Нездийминога Юлия.
На кубик діє сила Архімеда
m·g=ρ·g·V
V=S·h
S=L²
m·g=ρ·g·L²·h
А також сила поверхневого  натягу води
σ=F/4·L
F=4·σ·L
F+m·g=ρ·g·L²·h
4·σ·L+m·g=ρ·g·L²·h
h = (4·σ·L+m·g)/( ρ·g·L² )
h= 0.004306667 м 
h=4.3 мм