Визначте індукцію магнітного поля якщо на електрон що влітає перпендикулярно до лінії індукції зі

швидкістю 10 Мм/с діє сила 0,032 нН. пожалуйста срочно нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Уельданов Дамир.
Сила Лоренца:
F = e*B*V
Тогда индукция:
B = F/(e*V) = 0,032*10⁻⁹ / (1,6e⁻¹⁹*10*10⁶) = 20 Тл