Оптична сила лінзи +5 дптр на який відстані від лінзи потрібно розташувати запалену свічку щоб

одержати зображення полумья свички в натуральну величину?

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Руслана.
Д=+5 дптр
F=1/Д=0,2 м 
При побудові, зображення має той самий розмір, що і тіло, якщо ми розташовуємо його у подвійному фокусі.Тобто, 2F= 0,2*2=0,4 м