Вагон із піском масою 20 тон їде за інерцією горизонтальною ділянкою жд полотна зі швидкістю 2 м/с.

У вагон падає 5т піску і залишається в ньому. Визначте швидкість після падіння цієї порції піску. g = 10

Ответы на вопрос

Отвечает Кандауров Кирилл.
По закону сохранения импульса:

m v = (m + M) v',

v' = (mv) / (m + M).

v' = (20*2)/(20+5) = 
1.6 м/c