На поверхню металу падають фотони, які відповідають ультрафіолетовому світлу з довжиною хвилі

1,8*10^{-7} м. Якою є енергія кожного з фотонів, які падають?

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Соня.
E=h*C/L=6,62*10^-34*3*10^8/1,8*10^-7=11*10^-19 Дж