Два заряди знаходяться у вакуумі на відстані 2 м один від одного. Посередині між ними розміщують

заряд 10-7 кл. Яка сила діє на цей заряд, якщо значення першого і другого відповідно дорівнює -2∙10-7 кл та 4∙10-7 кл

Ответы на вопрос

Отвечает Фискова Алина.
F =  F_{1} + F_{2}
F_{1}  = k* \frac{q* q_{1} }{ r^{2} }
F_{2}  = k* \frac{q* q_{2} }{ r^{2} }
F =  \frac{k*q}{ r^{2} } *( q_{1} +  q_{2} ) =  \frac{9* 10^{9}*2* 10^{-7}  }{1} *6* 10^{-7} = 1,08* 10^{-3} Н