СРОЧНО, МОГУ ПЕРЕВЕСТИ! У скільки разів зменшиться активність радіонукліда за час, який дорівнює

трьом періодам напіврозпаду цього радіонукліда ?

Ответы на вопрос

Отвечает Коженкова Виолетта.
Было x
стало x/2/2/2=x/(2^3)=x/8;
Уменьшился в 8 раз.