Даю 15 балов До якого рівню підніметься вода в мірній склянці якщо в неї опустити алюмінієвий

циліндр. Дано: Vводи= 25мл m циліндру= 54 г притому що він алюмінієвий. Vводи з циліндром-?

Ответы на вопрос

Отвечает Valerevna Darina.
Vал=m/p=54/2,7=20 см3=20 мл
V=Vвод+Vал=25+20=45 мл