Диск мемент інерції якого 0,2 кг *м^2 рівномірно обертається з кутовою швидкістю 5 рад/с. Чому

рівна кінетична енергія диска? а) 5 дж б)50 дж в) 5 дж г) 2,5 дж

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Маша.
Кинетическая эноргия вращательного движения
Ек=Jw^2/2
Подставляем
Ек=0,2*5^2/2=2,5Дж
Ответ 2, 5 Дж (г)