Напруга на ділянці кола, яка містить два резистори 2 Ом і 3 ом дорівнює 12 В. Знайдіть силу струму

що протікає через кожен резистор при паралельному зєднанні.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.
При параллельном соединении R=R1*R2/(R1+R2)=2*3/(2+3)=1,2 Ом
I=U/R=12/1,2=10 A
I1*R1=(I-I1)*R2
I1=I*R2/(R1+R2)=10*3/(2+3)=6 A
I2=I-I1=10-6=4 A