На яку напругу розрахован кип'ятильник, якщо за 5 хв він доводить до кипіння 0,2 кг води при

температурі 20 0С? Струм в нагрівальній спіралі кип'ятильника дорівнює 2 А, питома теплоємність води 4200 Дж/(кг?К)

Ответы на вопрос

Отвечает Шляпникова Виктория.
Q=cm(t1-t2)
Q=4200*0,2*80=67200дж
A=UIT
A=Q
U=A/IT
U=67200/2*300=112в