При якій температурі один см в кубі газу містить один помножити на десять в мінус девятнадцятому

степені молекул якщо тиск газу рівний один помножити десять в четвертому степені

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрисламов Дима.
Р=nkT, T=P/kn=10^4/1,38*10^-23*10^-19