Яка сила струму в спіралі електролампочки, включеної в електромережу з напругою 220 В, якщо опір

спіралі в робочому режимі 1,2 кОм?

Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.
I(сила струму)=U/R=220/1200=0,183 А