Визначити фокусну відстань лінзи, оптична сила якої 2 дтпр


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Влад.
F=1*2=2дптр_ Відповідь

Отвечает Сторожко Яна.
F=1/2=0,5
//////////////