Який опiР обмотки гучномовця якщо за напруги на ii кiнцях 2В,сил струму становить 500мА?


Ответы на вопрос

Отвечает Вуколова Анна.

I=500мA=0.5А
Закон Ома
I=U/R       =>       R=U/I=2/0,5=4 Ома.