Рухомий візок масою 20 кг, з якого зістрибнули, набув швидкості 1,2 м/с. Якої швидкості при цьому

набув стрибун, якщо його маса 60 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Света.
m_1 * v_1 = m_2 * v_2 -------------------> v₂ =  \frac{m_1 * v_1}{m_2}

m₁ - масса телеги ( 20 кг )
v₁ - скорость телеги ( 1,2 м/c )
m₂ - масса прыгуна ( 60 кг )

v₂ =  \frac{20*1,2}{60} =  \frac{24}{60} = 0,4 м/c