Помогите пожалуйста решить ! СРОЧНО!!! Під час скопування грядки хлопчик натиснув на лопату із

силою 200Н. Яку площу має край лопати,якщо тиск на грунту виявився 1600000Па?

Ответы на вопрос

Отвечает Меграбян Самвел.
P = F/S. S = F/p = 200/1600000 = 0.000125 = 125 * 10⁻⁶