Скільки виділиться теплоти в реостаті за 20 хв, якщо його опір 80 Ом і спад напруги на нього 0,6 В


Ответы на вопрос

Отвечает Потёмкина Рената.
Q=I²Rt
I=U/R
I=0,6В/80Ом=0,075А
Q=(0,075А)²*80Ом*1200с=5,4Дж