Дві кулі масою 8 і 3 кг рухалися назустріч одна одній і зупинилися після пружного центрального

удару. Визначити швидкість більшої кулі до удару, якщо менша куля рухалася зі швидкістю 2м/сек.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.
M1v1+m2v2=(m1+m2)*u - закон сохр импульса в векторной форме
m1v1-m2v2=0 в проекции на исходное направление  движения первого шара
v1=m2v2/m1 = 3кг * 2м/сек / 8 кг = 0,75 кг