Визначте довжину колової орбіти штучного супутника Землі,якщо він обертається на відстані 300 км

від поверхні Землі. Вважайте, що радіус Землі дорівнює 6400 км

Ответы на вопрос

Отвечает Малюкевич Александра.
R=6400+300=6700 км.С=2пR= 2п*6700=42097,3 .