0°С тағы массасы 2 кг мұзды суға айналдыру үшін қанша жылу мөлшері қажет 8сынып


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Данил.
Дано:
m = 2 кг
λ=33*10⁶ Дж/кг - удельная теплота плавления льда
_______
Q - ?

Q=λ*m = 33*10⁶*2=66*10⁶ Дж или 66 МДж