Електровоз везе потяг,маса якого дорівнює 500т,по горизонтальній дорозі,розвиваючи силу тяги 343

кН.Визначити прискорення потяга,якщо коофіцієнт тертя дорівнює 0,04

Ответы на вопрос

Отвечает Коршков Даня.
M=500 т=500000 кг, F= 343кН = 343000 Н, μ= 0,04.   a-?   F-Fтр=ma. Fтр=μmg. F-μmg=ma. a= (F- μmg)/m, a=(343000 - 0,04*500000*10)/500000 =0,286 м/с².