Перша пружина в k разів довша від другої і виготовлена з дроту в p разів меншого діаметру.

Порівняйте їх жорсткості.

Ответы на вопрос

Отвечает Строкова Алина.
Q= 0,1 *4200*10=4200дж      сб = Q/ (m+Δt)cб =381 Дж/ (кг*с)